,

Krem kunder akneve dhe shenjave – Me ekstrakte Hudhre

Te ndryshme

1,150L

KREM KUNDER AKNEVE DHE SHENJAVE

Krem kunder akneve dhe shenjave – Me ekstrakte Hudhre – Per lekure te ndjeshme

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Kuron pucrat e fytyres.
  • Kuron njollat e erreta ne lekure.
  • Ndihmon ne eliminimin e qelizave te vdekura.
  • Ka efekt zbardhues per lekuren.

Perdorimi |

Aplikohet ne fytyre te paster duke e masazhuar lehte ne mengjes dhe mbremje.

Sasia 20gr x 2

SKU: krem-per-aknet-dhe-shenjat-e-fytyres Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat