Set me kllefje jasteku ngjyre roze


490L

SET ME KLLEFJE JASTEKU

Seti me kllefje per jastek ka dizajne te thjeshte.

Lahet lehtesisht ne 30 grade

Eshte miqesor me lekuren

Ngjyre: Roze

Perdoret per perditshmeri.

Krijuar me material 100% pambuk dhe anti-bakterial.

Dimesionet: 57 x 70cm.

SKU: t5145 Kategori:
Përmasa70 × 50 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat