Sfungjer per manikyr te bute – Produkte Online

Te ndryshme

200L

SFUNGJER PER MANIKYR – 2 Cope

Sfungjer per manikyr te bute – 2 cope

 

  • Fleksibiliteti i saj i larte lejon qe te pershtaten per gishta te madhesive te ndryshme.
  • Prodhuar prej silikoni cilesor dhe i rehatshem. Nuk irriton lekuren dhe nuk shkakton alergji.
  • Pastrohet lehtesisht me uje dhe sapun.
  • Lehteson gjithashtu lodhjet e gishtave te kembeve per sportistet, personat qe qendrojne ne kembe per nje kohe te gjate.

 

SKU: sfungjer-per-thonjte Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat