, , ,

Shampo Bishti i Kalit – Ginseng – Dyqan Online

Roushun

1,250L

SHAMPO BISHTI I KALIT – GINSENG

Shampo Bishti i kalit Ginseng

Benefitet nga perdorimi saj | 

  • Parandalon dhe nderpret renien e flokeve.
  • Forcon rrenjet.
  • Eleminon zbokthin.
  • Redukton dhe parandalon thinjat.
  • Stimulon rritjen e flokut.

Perdoret si shampo normale

Sasia | 300ml

SKU: shampo-bishti-kalit-ginseng Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Roushun

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat