Shkop Selfie Me Funksion Tripod Baseus SULH-01

Baseus

4,500L

SHKOP SELFIE ME FUNKSION TRIPOD BASEUS SULH-O1

Shkopi Baseus ju lejon te beni foto mahnitese me telefonin tuaj pa pasur nevoje ta prekni ate.

Eshte jashtezakonisht i qendrueshem dhe i krijuar ne menyre solide. Eshte i pajisur me nje telekomande Bluetooth e cila ju lejon ta kontrolloni shkopin tuaj nga distanca.

Pajisja nuk ka nevoje per ndonje aplikacion shtese qe te funksionoje. Mjafton ta lidhni telefonin me shkopin me ane te bluetooth dhe me pas mund te shkrepni foto me ane te butonit qe gjendet tek ajo.

Kryen shume funksione Nuk eshte vetem nje shkop per te bere selfie, ju mund ta perdorni ate dhe si nje tripod.

Ka nje gjatesi prej 72 cm, gje qe ju jep mundesine te beni foto te te gjithe trupit, te beni nje foto ne grup kur dilni me miqte apo familjen tuaj.

Eshte shume i lehte ne perdorim. Me ane te telekomandes qe ka tripodi per te kontrolluar telefonin ne distance ju mund te zmadhoni apo te zvogeloni kameren. Ky buton arrin t’i kryeje komandat qe ju deshironi ne nje distance deri ne 10 m.

Karakterisitikat

Kompakt dhe i levizshem

Funksionon si shkop per selfie dhe tripod

I pajisur me teknologji kunder shkundjes

Permban Bluetooth

Gjatesi pre 72 cm

Pesha e produktit 50 g

Rrotullohet deri ne 210 grade

I shkrep fotot ne menyre horizontale dhe vertikale

 

 

SKU: Tripod portativ per selfie | Baseus Selfie Stabilizer Kategori:
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat