,

Smart Band Galaxy Fit Fitness Tracker

Samsung

7,900L

SMART BAND GALAXY FIT

Smart band Galaxy Fit ofron zbulim automatik te aktivitetit si ecje, vrapim, not etj.

Galaxy Fit perfshin nje monitor optik te rrahjeve te zemres, akselerometer dhe xhiroskop dhe peshon vetem 24 g. Ajo vjen me nje ekran AMOLED me ngjyra qe suporton prekjen, me rezolucion 240 x 120 pixel.

Fale lidhjes me telefonin tuaj do te merrni njoftime per smartphonen tuaj  ne kete smart band  Fit, si dhe do te sinkronizoni informacione si alarmet dhe motin nga telefoni juaj.

Specifika:

Ekrani AMOLED

Bateria 120 mAh

Qëndrueshmëria 5 ATM

Bluetooth v5.0,


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

Pesha0.5 g/kg
LLoji

Smart Band

brands

Samsung

color

Black, Gri, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat