,

Smart watch X16 per IOS dhe Android Full Touch Screen

Te ndryshme

2,200L

SMART WATCH X16 PER IOS DHE ANDROID

Smart watch X16 i pajtueshem me Android dhe IOS fale lidhjes Bluetooth.

Funksione te shumta te ores: shfaqja e ikones se baterise, shfaqja e dates, modalitete sportive.

Gjithashtu ora monitoron  rrahjet e zemres, zbulimin e presionit te gjakut, shfaqjen e kohes se gjumit, kontrolli i muzikes.

Specifika:

Madhësia e orës: 44 mm
Ekrani: HD IPS, 320×385 piksele 2.5D
Bateria: Bateria Li-ion 320 mAh
Versioni BT: 4.0


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-123456 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

SmartWatch

color

Black, Pink, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat