,

M6 Smart Bracelet me ekran Amoled

Te ndryshme

1,500L

M6 SMART BRACELET ME EKRAN AMOLED

M6 Smart Bracelet eshte nje byzylyk inteligjent dore i cili monitoron te gjithe aktivitetin tuaj ditor.

Me kete smart band ju mund te masni kalorite, hapat ditore dhe te gjithe aktivitetin sportiv.

Mat rrahjet e zemrës dhe presionin e gjakut.

Ka opsionin e monitorimit te gjumit (koha e gjumit, cilesia e gjumit).

Karikohet me fishe USB  dhe ka nje jetegjatesi nga 5-7 dite perdorimi te vazhdueshem me nje karikim.

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 50m thellesi.

Gjithashtu njofton per thirrjet telefonike, mesazhet ne Facebook, Instagram, mesazhet ne wahtsaap dhe njoftime te aplikacioneve te ndryshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

 

SKU: i-2120715 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat