, ,

Spray per Depilim Ostwint 150 ml – Per meshkuj dhe Femra

Te ndryshme

1,300L

SPRAY PER DEPILIM OSTWINT – 150ML

Spray per Depilim per meshkuj dhe per femra Ostwint

Depilimi me kalimin e kohes po thjeshtesohet dhe me teper. Spray per te larguar qimet vetem brenda disa minutave.

BLU – Meshkuj  | ROZE – Femra

Produkti që vetëm për 5 – 7 minuta ju depilon duke ju dhuruar lëkurë të lëmuar dhe të pastër.

Perdorimi | Tundeni mire spray-in para perdorimit. Aplikojeni ne zonen ku deshironi te depiloheni dhe duhet ta lini 5 deri ne 7 minuta te veproje. Me pas mund ta shpelani me uje ose mund ta pastroni me nje pecete.

Sasia | 150ml

SKU: spray-per-depilim-ostwint Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Spray Depilimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat