,

Spray per parazitet e kokes- Nivelazione Liquid anti lice


  • Pastron parazitet ne koken tuaj
  • Lehtesisht e perdorshme
  • Vetem per perdorim te jashtem ne floke dhe skalp.

1,290L

SPRAY PER PARAZITET E KOKES

Spray Nivelazione Skin Therapy vret parazitet duke ua nderprere aksesin me oksigjen.

Morrat dhe therrimet e mbytura jane te lehta per t’u krehur duke perdorur kreherin e perfshire ne paketim.

Spray ka parimin e bllokimit te kapacitetit respirator te paraziteve, per kete arsye morrat dhe therrimet nuk jane ne gjendje te behen rezistente ndaj efekteve të tij.

Preparati ka nje konsistence te kendshme, nje aplikues te pershtatshem dhe me arome.

Paketimi perfshin nje kreher te veçante dhe nje kapak plastik.

PERBERESIT: Dimetikoni, ciklopentasiloksan, izopropil miristat, alkoole yndyrore C12-13 të etoksiluara, dimetikonol, arome, linalool.

 

PERDORIMI

Aplikojeni produktin ne te gjithe gjatesine e flokeve dhe ne lekuren e kokes.

Pas aplikimit masazhojeni mire skalpin

Vendosni nje kapak plastik dushi dhe lereni per 60 minuta.

Pas kesaj lajeni koken me shampo.Per efekt me te mire sygjerohet perdorimi i shampos nga e njejta linje (https://ibuy.al/product/shampo-kunder-morrave-shampo-nivelazione-anti-lice-and-nits/ )

Pas larjes me shampo floket duhet te krihen me kreherin ne paketim.

Procedura perseritet serisht pas 7 ditesh

KUNDËRINDIKIMET

Mos e perdorni ne rast te mbindjeshmerise ndaj ndonje komponenti te produktit.

Mos e perdorni ne lekure te demtuar.

Mos e perdorni ne qerpiket dhe vetullat.

KUJDES

Te ruhet ne temperature dhome dhe te mbahet larg femijeve

Ne rast kontakti me syte shplajeni me uje te rrjedhshem.

Nëse shfaqet acarim, rekomandohet të konsultoheni me një mjek.

Sasia 100ml
SKU: b2201373 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat