,

Shampo kunder morrave- Shampo Nivelazione anti lice and nits


  • Pastron parazitet ne koken tuaj
  • Lehtesisht e perdorshme
  • Vetem per perdorim te jashtem ne floke dhe skalp.

1,290L

SHAMPO KUNDER MORRAVE DHE THERRMIJA

Në ditet e sotme jane te shumte preparatet qe perdoren per pastrimin e kokes nga parazitet.

Shampo Nivelazione eshte produkti ideal per trajtimin e shpejte dhe pastimin brenda pak kohesh.

Perberja e shampo Nivelazione:
Uje i pastruar, natriumi lauril alkool etoksilat, kokamidopropil betaine, alkool lauril etoksiluar, kokoamfoacetate natriumi, acid laktik, klorur natriumi, estere yndyrore polioksietileni sorbitan, sorbat kaliumi, benzoat natriumi, gomë guar e derivateve të acidit penetilaritolik, derivatet e acidit penetilritoksit, e derivateve të acidit gliteritol esterit, dhe acidet kaprike, kripë disodium natriumi, përbërje parfumi.

Produkti largon lehtesisht morrat dhe therrimet e vdekura.

Ne te njejten kohe, formula e specializuar e preparatit ka efekt qetesues, fale te cilit zvogelon ndjenjen e kruajtjes pas pickimit te morrave.

Shampo gjithashtu i ben floket e bute, gje qe e ben me te lehte krehjen e morrave dhe therrmijave.

PERDORIMI

Vetem per perdorim te jashtem ne floke dhe skalp.

Aplikojeni preparatin ne floke dhe skalp te lagur, duke e masazhuar. Lereni per rreth 5-10 minuta, me pas shpelajeni mire. Perseriteni serisht dhe krihni floket me krehrin ne paketim.

KUNDERINDIKIME:

Mos e perdorni ne rast te mbindjeshmerise ndaj ndonje komponenti te shampos. Mos e perdorni ne lekure te demtuar.

Mos e perdorni ne qerpike, vetulla.

KUJDES

Mbajeni produktin larg fëmijeve dhe ne temperaturen e dhomes.

Shmangni kontaktin me sytë.

SKU: b2201372 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat