,

Tapet me figura te animuara per femije


3,290L

TAPET ME FIGURA TE ANIMUARA PER FEMIJE

Tapetë per dhomen e gjumit  te fëmijëve me përmasa 180x200cm.

Të butë dhe të rehatshëm, material perberes qe nuk rreshket dhe dizajn i cili nuk zbehet.

Dizajn dekorativ per ambientin e femijeve, stil i thjeshtë dhe modern.

Pamje terheqese per vogelushet, qe do zbukuroje ambientin e dhomes se gjumit.

Materiali: 100% poliester

Larje: Larje makinerie dhe dore

Trashësia: afërsisht 6 mm

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Tapet me figura te animuara per femije Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat