, ,

Tastiere Wireless 7100N


2,200L

TASTIERE WIRELESS 7100N

Taste te cilat perputhen mjaft mire me gishtat tuaj duke shmangur lodhjen e tyre. Siguron rehati gjate oreve te zgjatura te punes.

Jetëgjatësi me e madhe e baterisë deri në 12 muaj, fale prodhimit te saj me kursim energjie.

Do të jetë në modalitetin e gjumit në disa sekonda të pasivitetit.

Çipi profesional ul humbjen dhe ndërhyrjet në qark. 16  taste për të kryer komandat e zgjedhura të hotkey.

Lidhje pa fisha 2.4GHz e fuqishme me distance operimi deri ne 10m.

Karakteristika

Bateria  2 * AAA / 1.5V

Madhësia  452 153 mm

Pesha: 590g

Mouse 1000 DPI

Distance operimi 15 metra

Bateri jetegjate

Porta USB

Teknologji inovative e V-Track

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 4711421871341 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat