,

Termometer dhome dhe mates lageshtie Xiaomi Mi


1,790L

TERMOMETER DHOME DHE MATES LAGESHTIE

Termometer dhome dhe mates lageshtie ne nje pajisje te vetme nga Xiaomi.

Ky hygrometer eshte nje nga sensoret me te mire i cili do t’ju ndihmoje te dini ne cdo kohe se ne cilen temperature dhe sa lageshti eshte ne dhomen ku keni vendosur pajisjen.

Me nje format katror dhe  dizajn shume me te vogel se  pajisjet e tjera te ngjashme.

Karakteristika

  • Ekran LCD 1.5 “
  • Matja e temperaturës dhe lagështisë
  • Bluetooth 4.2
  • Lidhja Bluetooth deri në 10 metra
  • Përmasat: 4.3 x 4.3 x 1.25 cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543214 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Termometer

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat