,

Termometer dixhital me infrared K3


4,500L

TERMOMETER DIXHITAL ME INFRARED K3

Termometri funksionon pa pasur nevoje per konakt me fytyren apo trupin, duke shmangur keshtu mundesite qe te merrni infeksion apo ta transmetoni ate tek te tjeret.

Per shkak se eshte i pajisur me nje cip te posacem, termometri arrin te mase temperaturen me shpejt dhe tek me shume njerez brenda disa minutave.

Ky termometer ka nje saktesi matjeje shume te larte. Mjaftojne vetem 5 sekonda per te matur temperaturen e nje njeriu.

Ekrani i tij dixhital ka nje definicion te larte shikimi deri ne 5 metra distance.

Termometri dixhital me infrared nuk ka nevoje te mbahet, ju mund ta varni ate diku ose ta fiksoni me shirit ngjites.

Do ju kurseje energji dhe kohe, nuk ka nevoje per elektricitet qe te punoje, mjafton ta karikoni ate.

Eshte shume i pershtatshem per shtepi, zyra, supermarkete, dyqane, institucione apo hyrje te ndryshme.

Karakteristikattermometer dixhital k3 online ibuy al

Ekran dixhital

Alarm automatik kur temperatura eshte mbi normalen

Mat temperaturen nga 0 deri ne 50 grade

Koha e pergjigjes : 500 ms

Temperatura e ambientit: 5 deri ne 45 grade

Vala e punes : 5 mikrone

Peshon 350 g

Mund te montohet ne mur

 

 

 

SKU: termometer K3 me matje ne distance Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat