T&G Portable Speaker – Boks i vogel me Bluetooth

T&G

Boks i vogel T&G

Me bluetooth per telefonata pa duar

Dizajni i lehte dhe me rrip praktik

1,500L

T&G PORTABLE SPEAKER – BOKS I VOGEL ME BLUETOOTH

Boks i vogel por me kualitet super te larte te zerit.

Mundeson hyrje Karta FM / TF / U / Aux

Suporton telefona me ane te Bluetooth, fale mikrofonit te integruar.

I pajtueshem me gjithe  pajisjet qe suportojne Bluetooth  smartphone, tablete, iPOD.

Tingull i paster dhe cilesi perfekte e zerit, bas i fuqishem dhe mund te shijoni muzike stereo te pakufizuar në çdo kohë, kudo kur jeni jashte.

Ky boks eshte kompakt dhe i levizshem. Dizajni i lehte dhe  me rrip  e bën të lehtë për tu mbajtur.

Ide perfekte per dhurata per femijet, familjen apo  dhe miq.


Bli lire ne dyqanin me te madh online iBuy.al

SKU: T&G Portable Speaker Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

T&G

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat