,

TG112 – Wireless Speaker


1,600L

TG112 – WIRELESS SPEAKER 

Muzika eshte zgjedhja e duhur per relaksin edhe qetesine pas nje dite shume te ngarkuar.

Per ta shijuar ate ne maksimum ne ju ofrojme boksin me wireless per te marre muziken me kualitetin me cilesor.

Degjoni muzike kudo qe te ndodheni ;  ne zyre , ne shtepi, apo ne festa.

Kapacitet i larte i baterise prej 1200mAh do ju mundesoje ore te tera degjimi muzike.

Specifika

Boks muzike portativ

Frekuenca : 50Hz ~ 20Khz.

Fuqia : 5W.

Kapaciteti i baterisë: 1200mAh.

Permasa : 16.5 x 8.8 x 8.8cm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: boks-tg122 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat