,

Tonik per pastrimin e lekures- Skin Crystal Care


  • Pastron dhe tonifikon ne menyre lekuren
  • Rikthen pH-n e saj
  • Hidraton
  • Qeteson lekurat e irrituara
  • Le ndjesi freskie pas perdorimit dhe e ben lekuren me te bute
  • Rinovojne qelizat e lekures, permiresojne qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures dhe rivendosin ekuilibrin.
  • Funksion mbrojtes dhe qetesues

     

1,290L

TONIK PER PASTRIMIN E LEKURES

Toneri nga Skin Crystal Care ka ne perberje minerale detare dhe acid hialuronik
Nuk permban alkool, pastron, freskon dhe tonifikon lekuren, duke i rikthyer pH-ne e saj natyrale.

SPECIFIKAT

Pastron dhe tonifikon ne menyre perfekte lekuren, duke rikthyer pH-n e saj

Hidraton thellesisht lekuren

Qeteson lekurat e irrituara

Le ndjesi freskie pas perdorimit dhe e ben lekuren me te bute

Acidi hialuronik siguron hidratim te thelle dhe afatgjate.

Mineralet Detare oksigjenojnë dhe rinovojne qelizat e lekures, permiresojne qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures dhe rivendosin ekuilibrin.

Biocomplex ka funksion mbrojtes dhe qetesues, hidratues dhe zbut lekuren

PERDORIMI

Aplikoni tonikun ne nje cope pambuku dhe pastroni fytyren, dekoltene dhe qafen tuaj.

Perdoreni ne mengjes dhe ne mbremje

Kapacitet 200 ml

SKU: b2201385 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat