,

Tp link 4 port cable dsl router ne shitje online

TP-LINK

1,390L

TP LINK 4 PORT CABLE DSL ROUTER NE SHITJE ONLINE

Dsl router me 4 porta 10 / 100Mbps LAN perdoret per shperndarje te internetit.

Ky ruter eshte teper ideal per perdoruesit e shtepise dhe zyres.

TL-R402M perfshin nje firewall te forte te integruar per te mbrojtur rrjetin tuaj nga hakerat dhe sulmet te tilla si sulmi DoS, sulmi i virusit RP, etj.

Ky ruter mbeshtet serverin virtual, aplikacionin special dhe hostin DMZ, percjelljen e VPN-se.

Permasat e routerit jane : 10.24 x 2.76 x 6.5 inc.

Mund te lidhni kete router me nje modem dhe keshtu shperndani aksesin tuaj ne internet me shpejtesi te larte, kontrolloni posten elektronike, ndani skedaret dhe shijoni lojrat ne internet.

SKU: Tp-link-4-port-cable-dsl-router-ne-shitje-online Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat