,

LB-Link BL-WR712ND Router – Ruter LB-Link

Lb-Link

1,500L

LB-LINK BL-WR712ND ROUTER – RUTER LB-LINK

Zgjidhja përfundimtare për kërkesat tuaja të internetit dhe rrjetit, ky Router N Wireless LB-LINK BL-WR712ND 150Mbps siguron shpejtësi të shkëlqyeshme të pandërprerë të internetit .

Ruteri ka kriptime të nivelit të lartë për t’ju dhënë një lidhje të sigurt dhe të mbrojtur.

Shpejtësia deri në 150Mbps ju jep një përvojë të rrjetit të pandërprerë.

Vlerësimi i qartë i kanalit siguron që rrjeti juaj është gati të marrë të dhëna për transmetuesin  dhe te filloje ti dergoje ato.

Kontrolli i bandës së mbështetur në IP  lejon administratorët të përcaktojnë gjerësinë e bandës që i është dhënë secilit PC.

Kjo pajisje mund të konfigurohet pa mundim dhe pa proceset e lodhshme të instalimit.

Me një kriptim WPA dhe WPA2, kjo pajisje ka siguri maksimale në lidhjet tuaja të internetit dhe rrjetit nga ndërhyrjet e padëshiruara.

SKU: Ruter-Lb-Link Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Lb-Link

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat