,

Transmetues audio dhe marres me Bluetooth BT500

Te ndryshme

1,200L

TRANSMETUES AUDIO DHE MARRES ME BLUETOOTH BT500

Transmetues audio dhe marres i cili mund te lidhet me cdo pajisje me Bluetooth si telefoni celular, laptopet, altoparlante, kufje, kompjuter etj.

Degjoni muziken e preferuar ne pajisjet audio pa asnje vonese te zerit, fale teknologjise se latences se ulet duke lejuar sinkronizimin pa nderprerje te audios dhe videos.

Me nje dizajn kompakt dhe bateri te brendshme te rikarikueshme me kohe te gjate perdorimi,  eshte zgjidhja ideale per te lidhur pajisjet tuaja muzikore ne cdo kohe dhe vend qe ju nevojitet.

Karakteristika

  • Bluetooth V4.2 + EDR
  • Ndjeshmeria: -91dBm
  • Frekuenca: 2.4GHz
  • Porte hyrese stereo 3.5 mm
  • Bateri litium-jon e rikarikueshme 120MaH
  • Mini kabllo USB per karikim

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120733 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Transmetues Audio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat