,

Two Way Electric Pump HS-208 | Pompe Eletrike per makinen


  • Model: HS-208.
  • Tensioni :12V.
  • Fuqia: 60W.
  • Presioni i ajrit 3400±150pa.
  • Vellimi: 270L/min.
  • Ngjyra: E Zeze
  • Pesha: Approx. 300g.

790L

TWO WAY ELECTRIC PUMP HS-208

Pompa elektrike HS-208 e cila do t’ju ndihmoje per te mbushur me ajer te gjitha produktet qe i perdorni ne makine. Ajo vjen me tre aksesore te ndryshem te cilet pershtten me formen dhe madhesine e paisjeve qe kane nevoje per ajrin qe te vihen ne perdorim. Me kete paisje ju me ne fund do te keni nje game te gjere perdorimi te produkteve ne makine edhe ne shtepi tashme.

POMPE ELETRIKE PER MAKINEN

Kjo pompe eshte mjaft funksionale edhe e qendrueshme. Ajo karakterizohet nga presioni i larte dhe mbushja me ajer per shume pak minuta, ndryshe nga pompat e tjera te zakonshme. Produkti eshte i perbere na tre3 hundëza universale shume të përshtatshme per te fryre me ajer lodrën e pishinës, unazat e notit, dyshekët ari, qesen e kompresimit të vakumit, etj.

Duke qene me nje dizajn kompakt dhe madhesi te vogel ajo mund te merret me vete kudo, vecanerisht ne udhetime.

Ajo eshte shume e lehte per t’u transportuar sepse nuk ze shume hapesire ne makinen tuaj.

SPECIFIKAT

Model: HS-208.pompe elektrike hs 208 bli online iBuy al

Input: DC 12V/60W.

Presioni i ajrit 3400±150pa.

Vellimi: 270L/min.

Ngjyra: E Zeze

Pesha: Approx. 300g.

Bli online ne iBuy.al | Paguaje ne dorezim

SKU: HS-208 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Pompe

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat