,

Video Projektor Mini LCD – Unic Uc 18 Video Projector

Unic

 • Projektor portabel LCD Unic
 • Lidhet me PC, Laptop, Mobile, DVD
 • Me butonat ne siperfaqen e tij per operim te lehte

5,800L

VIDEO PROJEKTOR MINI LCD  – UNIC UC18

Video projektor Mini Lcd Projektor Unic UC18 48LM 320 x 180 piksel me porte USB TF HDMI AV për filma, foto, video lojera. 

Sistemi super i ndritshëm LED projekton një imazh të shkëlqyeshëm në murin tuaj në raportin e kontrastit 500: 1

Dëgjoni duke përdorur altoparlantët e integruar ose vendosni kufjet në folenë e kufjeve

Raporti i pamjes 16: 9. Fokus manual i rregullueshëm.

Mini Projektor LED LCD 1080P paraqitje e këndshme dhe transportueshmëri e përsosur, konsumi i ulët i energjisë. 

Altoparlantë të integruar, lexues të kufjeve dhe USB-ve me te cilen lidhni telefonin, tabletën ose çdo pajisje tjetër.

Mbështetni kartën TV / VGA / AV / USB / S D.

 Ndërfaqja multimediale me përkufizim të lartë AV USB TF.

FOTO PROJEKTOR  UNIC UC18

Video projektor me kontrollues të largët.  Ndërfaqe e pasur për të mbështetur një larmi zgjerimesh ku mund të lidhni një model të jashtëm për përdoruesit.

Ka porta hyrese  HDMI, USB,  kartësTF, Audio 3,5 mm jashtë, Mikro USB, AV (3 në 1),

Mund të lidhet me PC, Laptop, Mobile, DVD, kontrolluesin e lojerave elektronike.

Lidhni kontrolluesin tuaj të lojërave video ose DVD player përmes lidhësit AV me kete projektor.

1080p hdmi lcd projektor online ne ibuy alProjektuar posaçërisht për zyra por dhe në shtëpi.

Me madhesi te vogel, praktike edhe  peshe te lehte, e ben mbajtjen dhe transportimin e tij shume te thjeshte.

Kontrolluesi i mundësuar nga bateria e litiumit.

Video projektor i bere nga material shume rezistent dhe i qendrueshem edhe ndaj gervishtjeve apo aksidenteve te vogla. 

I pajisur me sistem ftohes ky projektor nuk do te mbinxehet dhe gjithashtu nuk do te krijoje zhurma bezdisese gjate punes.

Projektori Led punon qete dhe vetem ne modalitetin ekonomik.

Mund të punojë me shumë formate mediatike dhe vjen me një altoparlant të integruar dhe një fole audio 3.5 mm.

Falë përdorimit të llambave LED, mini projektori harxhon shumë më pak energji sesa projektorët konvencionalë dhe do t’ju ofrojë deri në 20,000 orë kohë përdorimi,

Mini Lcd Portable projector Unic Uc 18

Home theater projector  1080p resolution – 4k projector me rezolucion të lartë.Mini LCD - Unic Uc 18 Video Projector ibuy al

Shijoni filmat tuaj te preferuar, videot, fotot dhe muziken  ne nje ekran me te madh fale ketij projektori Unic.

Permireson imazhin duke i bere me te qarta pamjet dhe akoma me cilesore, duke u ofruar komoditetin e kinemase ne shtepine tuaj.

Me butonat ne siperfaqen e tij, do ta keni me te lehte komandimin gjithashtu fale telekomandes te perfshire  ju mund te operoni me komandat dhe nga largesia.

Dëgjoni duke përdorur altoparlantët e integruar ose vendosni kufjet në folenë e kufjeve.

Lidhni kontrolluesin tuaj të lojërave video ose DVD player përmes lidhësit AV.

Kontrolluesi i mundësuar nga bateria e litiumit.

Shnderroni pervojen vizive ne HD me kete projektor jo vetem cilesor por dhe me kosto shume te ulet krahasuar me performancen e ofruar.

Fale dizajnit te tij portativ, mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja, ne kamping apo te shijoni filmin ne shtepi.

Unic projektor portabel

Mini video projektor markë e re dhe me cilësi të lartë.

Efikasitet i lartë, i thjeshtë, i lehtë për ta përdorur. Dekodimi super audio dhe video.projektor led uc18 online ibuy al

Rezolucioni i hyrjes mbështetëse 1080p. (MAX) Me peshe te lehtë dhe i lëvizshëm, eshte i lehtë për tu marrë.

Lente fokusimi të tipit dial. Braktisni mënyrën e vjeter të levizjes së lenteve për fokusim.

Shfaqni dhe shikoni filma, demo, prezantime, fotografi, video dhe më shumë me projektorin mini LCD .

Cilësi e mprehtë e imazhit dhe shkëlqim i shkëlqyeshëm i imazhit në një madhësi kompakte dhe portative.

Llamba LED me efekt efikas dhe me jetëgjatësi 20000 orë kursen shumë energji dhe ju ofrojnë kohë më të gjatë përdorimi.

Portet USB, SD, AV dhe HDMI sjellin lidhje të shkëlqyeshme për këtë projektor portativ.

Me Projektorin  LCD Unic UC18, ju keni një kinema private në çantën tuaj të shpinës.

Shikoni filma, jepni prezantime, shijoni video dhe fotografi në një ekran të pastër kudo që të jeni.

Projektori mini vjen në një madhësi kompakte, por mund të projektojë një imazh 13-60 inç me rezolucion 320×180.

Projektori mini përmban kontrolle të thjeshta dhe të lehta për navigim të shpejtë.

Unic UC18 ka lidhje të shkëlqyeshme dhe mund të lidhet me pajisjet tuaja të tjera përmes USB ose HDMI.

Ai gjithashtu përmban një fole të kartës TF për të luajtur skedarë direkt nga projektori.

Specifika

 • Foto Projektor UNICunic mini hd projector uc18 online ibuy al
 • Modeli: UC18
 • Lloji i ekranit: LCD
 • Ndriçimi: 48lux
 • Raporti i kontrastit: 500: 1
 • Madhësia e imazhit: 10 – 60 inç
 • Shkalla e Imazhit: 16: 9
 • Ndërfaqja: porte AV, TF
 • Raporti i aspektit: 4: 3/16: 9
 • Ngjyra: I bardhe/ i zi
 • Formatet e fotos: JPEG, BMP, PNG
 • Formatet e videos: MPEG, AVI, MP4, RMVB, FLV, VOB, MOV, 3GP etj
 • Formatet e audios: WMA, MP3, M4A
 • Furnizimi me energji: 12V

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: unic-uc-18 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Unic

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat