,

USB Cruzer Fit nga SanDisk – Cruzer Fit Flash Drive

Sandisk

990L1,290L

USB CRUZER FIT NGA SANDISK – CRUZER FIT FLASH DRIVE 

Me dizajnin e tij me profil te ulet, flash drive Cruzer Fit USB pershtatet lehtësisht me portat USB gjithashtu me tabletet, PC, TV apo dhe me pajisje të makinës.

Mbroni aksesin e te dhënave tuaja private me softuerin e përfshirë SanDisk Secure Access me kriptimin AES 128-bit.

Njësi USB me profil të ulët dhe me kapacitet të lartë nga SanDisk

Flash-i eshte i përshtatshem për funksionimin plug-and-stay, gjithashtu nuk kërkon ndonjë instalim te detajuar.

Ofron shume hapesire ​​ruajtese per muziken, fotot, videot dhe te dhenat tuaja personale.

Specifikimet:

– Kapaciteti: 16/32 GB
– Ndërfaqja: USB 2.0
– Përmasat: 17.5 mm x 12,7 mm x 6,6 mm
– Temperatura e punës: 0ºC – 45 C


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: USB-Cruzer-Fit-nga-SanDisk Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sandisk

Memorja

16GB, 32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat