, ,

USB OTG Baseus & Kabell | Karikues dhe memorie 32GB

Baseus

2,890L

USB OTG BASEUS 32GB CAGSA 01

USB OTG Baseus & Kabell | Karikues dhe memorie 32GB

Transferoni te dhenat nga nje pajisje ne nje pajisje tjeter, dhe njekohesisht karikoni si OTG. Eshte nje pajisje me 2 funksione dhe karikues dhe fishe.

 
Specifikime | 
Marka: Baseus
Modeli: CAGSA-01

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online !

SKU: usb-otg-baseus-cgsa-01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat