, ,

USB OTG multifunksionale | Micro SD card

Te ndryshme

590L

USB OTG TYPE C MICRO SD CARD YHL 19

USB OTG Type C – Micro SD Card

Pajisje e vogel USB OTG multifunksionale. Ju vjen ne ndihme si nje pajisje usb dhe type C me lexues karte memorje.

Specifikime | 
 
Marka: Te ndryshme
Modeli: YHL-19
Material: Plastike, aliazh zinku
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqan online!
SKU: USB-OTG-TYPE-C-MICRO-SD-CARD-YHL-9 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat