,

Uthull Molle Kurative – Furkan – Blerje Online

Furkan

1,450L

UTHULL MOLLE KURATIVE

Uthull Molle – Furkan

Eshte nje depozite me vlera ushqyese qe duhet te perdoret ne ritualin e perkujdesjes se trupit, fytyres dhe shendetit ne teresi.

Benefitet qe sjell perdorimi i saj | 

 • Kuron semundjet antibakteriale.
 • Hipertenisonin.
 • Diabetin.
 • Qeteson marramendjen.
 • Obezitetin.
 • Kolesterolin.
 • Reumatizmën.
 • Mykun e kembeve.
 • Lodhjet kronike.
 • Kunder Venave te zgjeruara etj.

  Perberesit | Kalcium, magnez, potas, fluor, fosfor, vitamina A-B1-B2-B6,C dhe vitaminen E, Acid Cetik, Pektine, Beta – Karoten etj.

Sasia:500ml

SKU: uthull-molle-furkan Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Uthull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat