, ,

Vaj argani – Herbal Care


  • Ushqen ne menyre perfekte dhe ndihmon ne ruajtjen e nivelit te duhur te hidratimit.
  • Floket rigjenerohen pas perdorimeve te para dhe behen me te forte dhe plot shkelqim.
  • Lekura behet me e bute dhe plot shkelqim.
  • Thonjet behen me te shendetshem dhe te forte duke i bere te mos duken te brishte. 

1,190L

VAJ ARGANI BIMOR

Vaj arganit njihet gjeresisht per efektet e tij pozitive qe ofron.

Perdoret per kujdesin e lekures, flokeve dhe te thonjeve.

Vaji arganit ushqen ne menyre perfekte dhe ndihmojne ne ruajtjen e nivelit te duhur te hidratimit.

Floket rigjenerohen pas perdorimeve te para dhe behen me te forte dhe plot shkelqim.

Lekura behet me e bute dhe plot shkelqim.

Thonjet behen me te shendetshem duke i bere te mos duken te brishte.

PERBERESIT
Vaji i berthames se Argania Spinosa (Arganit), vaji i farave Prunus Amygdalus Dulcis (Bajame e embel), vaji i fares se lulediellit Helianthus (luledielli), vaji i farëes Persea Gratissima (avokado), vaji i farave Vitis Vinifera (Rrushi), Oli i Sesamit Indicum (Sezam) , Tokoferil acetat, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Parfum (Arome), BHA, Beta-Karoten.

Produkt i testuar dermatologjikisht

Kapaciteti: 55 ml

SKU: b2201389 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat