,

Vaj Bisht Kali per floke te forte dhe te gjate – Horse Tail Oil

Te ndryshme

1,350L

VAJ BISHT KALI – HORSE TAIL OIL

Horse Tail Oil – Vaj Bisht Kali per floke te forte dhe te gjate

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Stimulon rritjen e flokut.
  • Parandalon renien e tij.
  • Forcon rrenjen.
  • Largon zbokthin.
  • Rigjeneron fibrat e flokut.
  • Parandalon ndarjen e majave te flokut.
  • I jep butesi dhe e ben flokun te derdhur.
  • Rrit kohezgjatjen e modelit te flokut.

Perdorimi |

Pas larjes se flokeve, lihen te thahen ne gjendje natyrale dhe masazhohet ne gjithe lekuren e kokes per rreth 15 minuta. Mbahet 4 ore ose dhe me teper dhe me pas lahet koka serish ne mengjes. Aplikimi i ketij vaji rekomandohet cdo dite per nje jave rresht dhe me pas mund ta perdorni vetem 1 here ne jave.

Sasia 100ml

SKU: vaj-bisht-kali-horse-tail-oil Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat