Varese Multifunksionale Baseus | Small Shell Hook

Baseus

690L

Small Shell Hook ACGGBK-01

Varese Multifunksionale per makine Baseus | Small Shell Hook

Varese me dizajn ergonometrik modern. Permasa te vogla per mos te marr me teper hapesire, por per t’iu ndihmuar te krijoni hapesire. Organizoni me mire ambientin jo vetem ne makine por dhe ne shtepi, zyre, shkolle etj.
Nuk e demton siperfaqen ku do te vendoset. Ngjitesi i saj siguron ngjitje te forte dhe te qendrueshme.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: varese-baseus-small-shell-hook-ACGGBK-01 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese multifunksionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat