,

Varese rrobash me dru Bamboo Wooden Coat Rack

Te ndryshme

3,300L

VARESE RROBASH ME DRU BAMBOO

Varese rrobash e bere me material dru bamboo shume te forte dhe dizajn elegant 3 ne 1.

Me funksion rafti per rroba, varese per pallto dhe pantallona , mbajtese cantash apo kepucesh. I pajisur me 4 rrota plastike do t’ju ndihmojne te zhvendosni raftin e rrobave nga dhoma ne dhome pa probleme.

Vrimat e shpuara paraprakisht dhe struktura e thjeshte e bejne instalimin te lehte.

Mund ta vendosni ne dhomen tuaj te gjumit per ruajtjen e rrobave shtese ose ta vendosni ne dhomen e miqve ku nuk ka dollap.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: L-45678 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Raftmbajtese

brands

Te ndryshme

color

Druri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat