,

Varke lundrimi Intex me 2 permasa te ndryshme

Intex

  • Varke lundrimi Intex
  • Varke e pershtatshme per te gjithe me moshe +15 vjec
  • Teper e sigurt dhe e qendrueshme
  • Vjen ne 2 permasa te ndryshme :297cmx127cmx46cm dhe 328cmx145cmx48cm

43,900L53,900L

VARKE LUNDRIMI INTEX MARINER 4

Varke lundrimi e markes Intex e cila eshte e pershtatshme per tu perdorur nga te gjithe duke filluar nga mosha 15 vjecare.

Me kete varke lundrimi ju mund te kaloni kohen tuaj te lire duke lundruar ne dete ose duke eksploruar ne liqene dhe lumenj me grupin tuaj shoqeror ose familjen.

Vjen e krijuar nga materiali Vinili i cilesise se larte teper rezistent nga mbipesha dhe rrezet e diellit gjithashtu ofron teper siguri dhe qendrueshmeri.

Pesha maksimale qe mund te mbaj varka eshte 300 kg.

Teper praktike ne perdorim , mund te fryhet dhe te shfryhet shume lehtesisht ne pak minuta , keshtu ju mund ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja.

Vjen ne 2 permasa te ndryshme : 297cmx127cmx46cm dhe 328cmx145cmx48cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

 

 

SKU: Q-2151049 Kategori: , Etiketa: ,
Pesha5 g/kg
brands

Intex

Diametri

328cmx145cmx48cm, 397cm X 127cm X 46cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat