,

Kanoe lundrimi Intex – Inflatable kayak ne shitje online

Intex

 • Kanoe lundrimi Intex me fryrje
 • Kanoe e pershtatshme per te gjithe
 • Vjen ne 2 permasa : 274cmx76cmx33cm dhe 351cmx76cmx38cm
 • Teper e sigurt dhe e qendrueshme

11,900L14,900L

Kanoe Intex

Kanoe Intex me fryrje i cili eshte i krijuar nga materiale te cilesise se larte qe ofrojne siguri dhe qendrueshmeri.

Kjo kanoe eshte e pershtatshme per tu perdorur nga te gjithe ne dete , liqene , lumenj etj.

Tashme ju mund te kaloni ditet e nxehta te veres duke u argetuar dhe duke u freskuar ne te njeten kohe.Kanoe Intex bli online ibuy al

Perdoret lehtesisht , mund ta fryni dhe ta shfryni me nje kompresor ajri.

Vjen me nje lopate per te bere me te thjeshte lundrimin.

E pajisur me nje sedilje te rregullueshme me fryrje e cila ju ofron ndjesi komoditeti , rehatie dhe sigurie gjate udhetimit me te.

Kanoe Intex vjen ne 2 permasa te ndryshme : 274cmx76cmx33cm dhe 351cmx76cmx38cm.

Specifika

 • Ngjyra: Jeshile.
 • Materiali: Vinil.
 • Permasat : 274cmx76cmx33cm dhe 351cmx76cmx38cm.
 • Kapaciteti maksimal i ngarkeses: 100 kg.
 • I pershtatshem per pellgje dhe lumenj.
 • Vjen me : Kordonin e kapjes ne te dy skajet, rrjete ngarkese per ruajtje shtese, dysheme me rreze I inflatable per rehati dhe qendrueshmeri.

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Q-21510145 Kategori: , Etiketa: ,
Pesha5 g/kg
brands

Intex

Diametri

274cmx76cmx33cm, 351cmx76cmx38cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat