Vazo lulesh prej silikoni me ngjitje ne mur

Te ndryshme

Vazo silikoni me varje ne mur

Ngjitet ne cdo siperfaqe te lemuar te sheshte

Madhësia: 14.5 * 14.5cm

Pesha: 54g

590L

VAZO LULESH PREJ SILIKONI ME NGJITJE NE MUR

Nje menyre unike per te vendosur lulet tuaja, kjo vazo silikoni mund te mbushet me uje dhe te perdoret si nje vazo dekorative apo edhe funksionale.

E bere nga materiali i lemuar silikoni, me ngjitje te sigurt mund te ngjitet ne çdo siperfaqe te lemuar dhe te sheshtë.

Ka nje pamje elegante e cila do te zbukuroje akoma me shume ambientin e shtepise tuaj, restorantit apo edhe te zyres te punes.

Nuk keni nevojë të montoni apo gozhdoni ne mur, pasi  ju mund ta ngjisni vazon direkt në çdo siperfaqe te lemuar si , dera prej xhami, pasqyra, frigoriferi, dollapi, pllaka qeramike etj.

Tashme nuk duhet te shqetesoheni nese femijet apo kafshet shtepiake mund te thyejnë vazon.

Materiali polimer , jo toksik dhe pa shije. Ripërdoren, eko miqesore me mjedisin.

Karakteristika

Materiali: Silikoni

Vazo me varje ne mur

Madhësia: 14.5 * 14.5cm

Pesha: 54g

 

SKU: vazo-silikoni-per-lulet Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat