Wireless Charger – Karikues me Wireless

Te ndryshme

  • Karikues me Wireless
  • Dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim
  • Me mbrojte ndaj mbinxehjes
  • Fast Charge

1,800L

WIRELESS CHARGER – KARIKUES WIFI

Karikues  me valë, me nje dizajn praktik dhe elegant. Wireless charger – perdoret  për Iphone X 8 Plus Galaxy S8 S8 Plus S7 edge etj.

 I pajisur me teknologjinë më të fundit të Samsung Fast Charge , qe mundeson nje karikim te plote ne shume pak kohe.

Eshte teper  i lehtë për t’u përdorur. Thjesht vendosni telefonin tuaj në karikues dhe prisni që të shfaqet shenja dalluese e  karikimit.


Karikuesi me i sigurt per telefonin tuaj

 I përshtatshëm për shumicën e telefonave dhe tabletave.

Ju lutemi sigurohuni që pajisja juaj të ketë funksionin e karikimit me wireless .

Suporton sistemin e identifikimit inteligjent, thjesht vendosni për t’u karikuar. 

Mbrojtja me qark të shkurtër për të shmangur mbingarkesën dhe mbinxehjen.

Specifikatlimitless charger bli online ne ibuy al

Karikues elektrik për samsung S8 / S8 Plus etj.

Porta: 1 x USB

Karikim i shpejtë + Mbajtës vertikal

Dalja: 5V / 1A

Hyrja: 5V / 2A

Materiali: ABS + PC

Ngjyra: E zeze

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: wireless charger Kategori:
brands

Te ndryshme

color

Black

Diametri

98 mm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat