,

Mouse – MS 330 Dell


800L

MOUSE – MS 330 DELL

Ky mouse  ka një sensor të ndjeshëm që ju lejon të poziciononi me saktësi kursorin.

Instalim i lehtë, nuk kërkohen pajisje shtesë për të punuar. Ju lejon të punoni në pothuajse çdo sipërfaqe.

Specifika

Lloji i lidhjes – Me fishe

Ndërfaqja e lidhjes – USB 2.0

Përputhshmëria – Windows XP / Vista / Windows7 / 8

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: dell-mouse-ms330 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat