,

Wireless Receiver – Car Kit Baseus

Baseus

1,800L

WIRELESS RECEIVER  – CAR KIT BASEUS

Marresi Baseus Type 7 eshte ideal per te lidhur smartphone-in tuaj përmes Bluetooth me  stereon e  makines, stereon e  shtëpise, kufjet etj. Permban nje mikrofon me ndjeshmeri te larte per thirrje te qarta pa duar.

Baseus AUX ju lejon te drejtoni automjetin dhe të flisni ne telefon pa duar, pa ndikuar në sigurinë tuaj gjate udhetimeve.

Luani muzike dhe kryeni telefonata deri në 10 orë, falë baterisë te rikarikueshme me një kapacitet prej 145mAh.

Me versionin bluetooth 5.0 do te lidhet lehtesisht me pajisjet tuaja.

Me një klik ju lejon tiu pergjigjeni thirrjeve me nje prekje te vetme, per perqendrim maksimal ne udhetime, gjithashtu ka butona per ndryshimin e kengeve dhe rregullimin e volumit.

Specifika

  • Versioni Bluetooth: v5.0
  • Diapazoni Bluetooth: deri në 10m
  • Kapaciteti i baterisë: 145 mAh
  •  Përgjigja e frekuencës: 50Hz-20kHz
  • Ndërfaqja: 3,5 mm, mikro USB
  • Koha e luajtjes: deri në 10 orë
  • Pesha: 12,3 g

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Wireless-Receiver Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat