Wireless Speaker RM-S203 Boks muzike

Te ndryshme

1,200L

WIRELESS SPEAKER RM-S203 BOKS MUZIKE

Wireless speaker – Boks RM-S203

Boks me dizajn praktik per ta marre kudo me vete dhe per te krijuar atmosferen e duhur ne festat tuaja.

Ze cilesor , shume i paster dhe me kualitet te larte.

RM-S203 ka nje cilesi shume  te larte per shkak te silikonit dhe metalit te perdorur ne ndertimin e tij.

Pesha prej 245 gramesh e ben me te lehte per ta transportuar. qe rrit kenaqesine e perdorimit.

Antena e altoparlantit  ju ndihmon te transmetoni kanale radio me saktesi te larte.

Versioni Bluetooth 5.0 per t’u lidhur me altoparlantin S203 dhe do të jeni në gjendje të lëvizni deri në një rreze prej 10 metrash.

Kapaciteti i baterisë së altoparlantit Bluetooth RM-S203 eshte 500 mAh dhe ju duhen 2.5 orë për ta karikuar plotësisht.

Altoparlanti pa tel S203 operon mesatarisht për rreth 2 ore.


Bli mire dhe lire ne dyqanin me te madh online ne iBuy.al

 

SKU: Wireless Speaker RM-S203 Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat