,

Mini Speaker – Boks me drite dhe bluetooth


790L

MINI SPEAKER – BOKS ME DRITE DHE BLUETOOTH 

Model boksi mini, portativ dhe shume elegant.

Lidhja me Bluetooth  lejon lidhje te lehte pa kabllo, me smartphone, tableta apo laptope.

Shijoni muziken tuaj te preferuar, tingujt nga videot apo lojerat me kete altoparlant portativ.

Ju mundeson te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate me cilesi te larte, pa deformuar audion.

Lidhja me bluetooth funksionon deri ne distance 10 m. Me nje karikim te plote mund te luaje muzike deri ne 5 ore.

Permasat e Mini speaker jane praktike, qe ju mundeson ta merrni kudo me vete 60x60x50 mm.

Karakteristika:

Mini boks kompakt dhe portativ.

Ndërtuar me material aliazh alumini.

Me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme.

Mbështet çdo pajisje që vjen me funksion Bluetooth si IPHONE, IPAD, Samsung Galaxy / Note / tablet, laptop, Tablet PC, etj

Muzikë Bluetooth / Muzikë TF Card / Tingulli stereo dhe bas i mbështetur nga aux-in i muzikës së jashtme.

Mbështetni thirrjet Bluetooth pa duar.

Me bateri të rikarikueshme.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: mini-boks Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat