Boks Portabel – Wireless Speaker TG 611

T&G

Boks Portabel TG 611

Funksioni FM per stacione radio

Versioni Bluetooth 5.0, distanca e lidhjes 10 metra

Bateri me kapacitet 1200mAh

1,600L

BOKS PORTABEL – WIRELESS SPEAKER TG 611

Boks me drita shumengjyreshe LED, i cili do zbukuroje festat tuaja dhe do tju mundesoje te degjoni muzike me ore te tera.

Me lidhje Bluetooth TG611 do te lidhet shume lehte me pajisjet tuaja pa nevoje per fisha shtese.

Suporton luajtjen e muzikes nga wireless permes  lidhjes me telefonat inteligjente, tableteve, pajisjet iOS edhe Android.

Luani muzike permes USB flash drive – Permes kartes se kujteses. Boksi ka FM te integruar dhe gjithashtu mund te lidhet permes kabllos 3.5 mm Aux me celular, tablet, PC, notebook.

Boksi eshte projektuar me dy ane , ku njera ane boksi me butonat perkates dhe ana tjeter eshte pjesa e ndritshme LED .

Merrni thirrje  ne telefon permes Bluetooth, duke e komanduar  me ane te butonave.

Specifika

  • Koha e përdorimit të vazhdueshëm 2 – 3 orë
  •  Fikja automatike Nëse nuk përdoret për 30 minuta
  •  Funksioni FM mund të kërkojë automatikisht për radiostacionet që transmetojnë.
  •  Kapaciteti i integruar i baterisë 1200mAh
  • Karikimi: 5V / 500mAh
  • Material ABS
  • Versioni Bluetooth 5.0, distanca e lidhjes 10 metra

Bli online ne dyqanin me te madh iBuy. al

SKU: Wireless Speaker TG 611 Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

T&G

color

Red and Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat