,

FM Radio NB 106 – Boks muzike universal me Wireless

Te ndryshme

  • Bluetooth: V 4.2
  • Koha e karikimit te plote : 2-3 ore.
  • Fuqia: 43W.
  • Frekuenca : 280 HZ – 16 KHZ
  • Mbështet Bluetooth.
  • Mbështet Micro SD.
  • Mbështet Flashdisk.

1,800L

FM RADIO NB 106 – BOKS ME MUZIKE 

FM Radio e cila vjen me nje dizajn kompakt dhe te vecante.

Radioja eshte teper kualitative edhe prodhon tingujt te paster dhe cilesore.

BOKS MUZIKE UNIVERSAL

Muzika eshte zgjedhja e duhur per relaksin edhe qetesine pas nje dite shume te ngarkuar.

Per ta shijuar ate ne cdo sekuence te saj duhet qe ju te zgjidhni mjetet e duhura per te marre muziken qe meritoni dhe t’i beni ditet tuaja me pozitive ehde me frymezuese.

Me kete radio ju do te mund te degjoni muzike kudo qe te ndodheni ; duke ecur, ne zyre , ne shtepi, apo ne festa.

Boksi eshte shume rezistent ndaj pluhurave dhe ujit duke e bere ate shume cilesor edhe jetegjate.

Boksi eshte i perbere nga materiali i plastike shume cilesore edhe teper te forte dhe ka ne dizajnin e saj nje doreze e cila ju ndihmon ta mbani lehtesisht ne dore apo ta varni diku.wireless speaker nb 106 blerje online iBuy al

KARAKTERISTIKAT E RADIOS

Bluetooth: V 4.2

Koha e karikimit te plote : 2-3 ore.

Fuqia: 43W.

Frekuenca : 280 HZ – 16 KHZ

Mbështet Bluetooth.

Mbështet Micro SD.

Mbështet Flashdisk.


Bli Online ne iBuy.al | Qendra me e madhe Tregtare Online!

SKU: boks-muzike-universal Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat