, ,

Xham i temperuar mbrojtes per telefona Sony

Te ndryshme

290 L

XHAM I TEMPERUAR PER TELEFONA SONY

Xham i temperuar mbrojtes per Telefona Sony

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.Eshte krijyar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. I holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.

Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-i-temperuar-per-telefona-sony Kategori: , ,
Pesha0.2 kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat