, ,

Xham mbrojtes Erturo 5D | i temperuar per Samsung

Erturo

590L

XHAM MBROJTES 5D ERTURO PER SAMSUNG

Xham mbrojtes per Samsung Erturo | 5D

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes 5D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Xham i pershtatshem per samsung S6 EDGE, S6 EDGE PLUS, S7, S7 EDGE, S8, S8 PLUS, NOTE 8, S9, S9 PLUS, NOTE 9.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-erturo-5d-per-samsung Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat