, ,

Xham Mbrojtes Full Protection 3D | Iphone | Dy Cope

Baseus

1,990L

XHAM FULL PROTECTION 3D | IPHONE | BASEUS

Xham mbrojtes per iphone Full Protection 3D | Baseus | 2 Cope

Xham mbrojtes 3D me mbrojte te plote dhe kornize. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Forme e re nano e pershtatur per performance te persosur. Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes Full Protection
  • Xham mbrojtes i plote 3D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Ruan privatesine tuaj ne kendin e shikimit 45°, ndersa pamja per perdoruesin eshte e qarte si kristal .
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Rezistente me fortesi 9H. 
  • Xham i perputhshem per IPHONE X, XS, XR, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-full-protection-3d Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat