, ,

Xham mbrojtes i mbrapem per iphone | Baseus

Baseus

1,390L

XHAM MBROJTES I MBRAPEM BASEUS SGAPIPH65-BM01

Xham mbrojtes i mbrapem per iPhone Baseus

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash. Siperfaqja eshte e veshur me vakum.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes per xhamin e mbrapem.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet .
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Xham i perputhshem me iPhone X, XS, XR, XS MAX.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-i-mbrapem-per-iphone-baseus Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat