, ,

Xham mbrojtes i plote Ekrani AMC per iphone | Super i holle

AMC

690L

Xham mbrojtes i plote Ekrani AMC per iphone AMC IP

Xham mbrojtes i plote Ekrani AMC per iphone

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin tuaj dhe pas telefonit. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.

Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal. Mbroni totalisht telefonin.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per iPhone
  • Xham mbrojtes total.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate.
  • Ultra i holle dhe pamje HD.
  • Xham i perputhshem me iPhone 6, 7, 7 PLUS, X.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-i-plote-per-iphone-amc Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

AMC

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat