, ,

Xham mbrojtes i temperuar per Alcatel – Ne shitje online


290L

XHAM I TEMPERUAR PER TELEFONA ALCATEL 

Xham mbrojtes i temperuar per telefona Alcatel

Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Alcatel

  • Mbron ekranin tuaj ne cdo kend te tij.
  • Mbron nga gervishtjet dhe goditjet e ndryshme qe mund te pesoje.
  • Luani lehtesisht dhe shkruani mesazhe pa asnje pengese.
  • Transparent dhe i holle.
  • Eshte i lehte per t’u vendosur.
  • Eshte i perputhshem me telefona Alcatel si A3, A7, C5, C7, OT 4049/U3, OT 5042, OT5056/POP 4 Plus, OT 6065, OT 5080, OT 6030, OT 6045, OT 7048, OT8050, POP 4 PLUS, IDOL 3, IDOL 5, IDOL 5s, U5 HD.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-i-temperuar-per-telefona-alcatel Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat