-59%
, ,

Xham mbrojtes i temperuar per telefona Wiko

Te ndryshme

290L 700L

XHAMA TE TEMPERUAR PER TELEFONA WIKO

Xham mbrojtes i temperuar per telefona te markes WIKO

Cilesimet Kryesore 
  • Mbron ekranin nga goditjet dhe gervishtjet e ndryshme.
  • Mund te shkruani dhe luani lojera lehtesisht, njesoj si te prekni ekranin e tij baze. 
  • Xham mbrojtes i temperuar, transparent.
  • Super i lehte dhe ultra i holle. 
  • Xham i forte dhe i sigurte per perdorim. 
  • I perputhshem me WIKO 2 (5030), 3 (3702) RAINBOW, RAINBOW JAM, RAINBOW LITE, ROBBY, ROBBY 2, REDMI NOTE 2, REDMI NOTE 5 PRO, KENNY, LENNY, LENNY 2, LENNY 3, LENNY 4, LENNY 4 PLUS, JYMMY, JERRY, JERRY 2, TONNY 2, SUNNY, SUNSET, SUNSET 2, VIEW 2 PRO, U PULSE. 

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-i-temperuar-per-telefona-wiko Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat