, ,

Xham Mbrojtes per Samsung i temperuar me Xhel | UNIPRO UV

UNIPRO

790L

XHAM MBROJTES PER SAMSUNG ME XHEL | UV

Xham Mbrojtes per Samsung i Tempereuar me xhel qe thahet Drite Ultra Vjollce

Cilesimet Kryesore

  • Xham mbrojtes me teknologjine e veshjes Oleofobike 9H per telefonat Samsung.
  • Parandalon gervishtjet dhe demtimet e ekranit tuaj. 
  • Suporton leximin e gjurmes se gishterinjve.
  • Mbulon plotesisht ekranin.
  • Mbron ekranin ndaj pluhurave, renis, gervishtjeve, papastertive dhe konsumit. 
  • Ultra i holle dhe nuk zbeh reflekset e perdorimit. 
  • Pamje HD.

Specifikimet

Xham mbrojtes me xhel

Marka: UNIPRO

Modeli: UV Glass

I pershtashem per telefona Samsung 

Fortesia : 9H

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-me-xhel-i-temperuar-uv Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

UNIPRO

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat