, ,

Xham mbrojtes per telefon Samsung | Seria A | Screen Protector

Te ndryshme

290L

XHAM MBROJTES I TEMPERUAR SAMSUNG SERIA A

Xham mbrojtes per telefon Samsung Seria A

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

Eshte krijiar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Telefon Samsung
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per A2 CORE, A3, A5, A7, A3(2016), A5 (2016), A3(2017), A5(2017), A6 (2018), A6 PLUS, A7 (2018), A8 PLUS, A9 (2018), A10, A20, A20E, A30, A40, A50, A60, A70, A80.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-samsung-seria-a Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat